D.B.

28. 10. 2024. 14:52 >> 14:57

cfl1 liga

Brnović nakon poraza od Mornara: Preuzimam apsolutnu odgovornost za ova dva poraza

Budućnost je upisala novi poraz u domaćem šampionatu - reakcija nakon izgubljene utakmice od Bokelja nije uspjela, pa je stigao i neuspjeh protiv Mornara.

Budućnost je izgubila od Mornara pod Goricom u 14. kolu našeg šampionata sa 1:0, a gol odluke je potpisao naš nekadašnji igrač Milan Vušurović u drugom poluvremenu utakmice.

"Definitivno, najslabija partija ove sezone i drugi vezani poraz. Definitivna kriza. Kao što sam rekao momcima u svlačionici, tako sada kažem i javno – preuzimam apsolutnu odgovornost za ova dva poraza. To je sasvim normalno”, bio je Ivan Brnović samokritičan nakon utakmice i drugog vezanog poraza.

Međutim, "plavi" su i dalje prvi na tabeli.

“Vidjećemo šta to nije dobro i analiziraćemo dobro ovu utakmicu. U prvom poluvremenu smo bili živi, agresivni, napadali. Nismo imali nešto konkretno jer nam je, kao po običaju, nedostajao taj završni pas. A onda u drugom poluvremenu – moramo dobro da se zapitamo zašto smo tako djelovali. Pogotovo nakon gola, nismo imali nikakvu reakciju, šanse, polušanse. Čak naprotiv, protivnik je držao loptu. Tek pred kraj smo onako, na mišiće, nešto pokušali, ali bezuspješno. Sve u svemu, više nego zaslužena pobjeda Mornara. Nama preostaje da dobro razmislimo, pogledamo utakmicu, šta se sve izdešavalo i da pokušamo da izađemo iz krize”, istakao je Brnović.