N.R.

06. 10. 2024. 19:42 >> 19:43

bundesliga

Nova goleda Bajerna, ali samo bod za Bavarce u Frankfurtu

Fudbaleri Ajntrahta nisu dozvolili Bajernu da ode sa tri boda na reprezentativnu pauzu - remi sa ekipom iz Minhena 3:3 u 6. kolu Bundeslige.

Bajern je zapretio već u uvodnim minutima kada je Olise iz izgledne prilike gađao pored gola Santosa, ali ono što je propustio on nije Kim.

Reprezentativac Južne Koreje, Kim doveo je Bajern u vođstvo u 15. minutu -  najbolje se snašao poslije gužve u kaznenom prostoru.

Igrao se 22. minut kada je Egipćanin Omar Marmuš iskoristio odlično dodavanje Knaufa i poravnao na 1:1. U 35. minutu nova kontra Frankfurta, Marmuš je bio u ulozi asistenta Igu Ekitikeu koji je režirao preokret.

Radost domaćih navijača trajala je svega tri minuta, koliko je bilo potrebno Upamekanu da poslije brzo izvedenog kornera u kaznenom prostoru Ajntrahta poravna rezultat na 2:2.

Već početkom drugog poluvremena novi preokret, Mihael Olise se poslije akcije sa Kejnom oslobodio čuvara i pogodio dalji ugao golmana Santosa u 53. minutu.

Činilo se da će Bajern doći do pobjede, ali je još jednom trenutak inspiracije imao Omar Marmuš koji je u četvrtom minutu nadoknade vremena pobjegao čuvarima i postavio konačnih 3:3.