S.V.

02. 10. 2024. 20:42 >> 22:32

Uživo: Vode Liverpul i Dinamo, gube Real i Atletiko

Večeras je po rasporedu drugi dan drugog kola Lige šampiona. Na programu je preostalih devet mečeva, dva u terminu od 18.45, sedam od 21 čas. Derbi igraju Aston Vila i Bajern u Birmingemu u reprizi finala elitnog takmičenja iz 1982. godine.

2. kolo

Đirona - Fejenord 2:3 (Lopez 19, Van de Bek 74 - Erera 23, autogol, Milambo 33, Krejči autogol 79)

Šahtjor - Atalanta 0:3 (Đimšiti 21, Lukman 44, Beladona 48)

Aston Vila - Bajern 0:0

Benfika - Atletiko Madrid 1:0 (Akturgolu 13)

22:33

GolMeđutim, u 69. minutu Vlahović je ponovo odgovorio Slovencu i vratio stvari na početak.

Опширније

22:31

GolU 65. minutu Šeško je iz penala vratio vođstvo Lajpcigu.

Опширније

21:55

Kraj prvog poluvremena na svih sedam mečeva.

Опширније

21:00

Počelo je svih sedam mečeva koji se igraju od 21 čas.

Опширније

20:41

KrajKraj na oba meča koja su igrana od 18.45.

Опширније

20:19

ŠansaNi Đirona nije iskoristila penal, ovo se rijetko viđa, da na jednom meču oba tima ne realizuju jedanaesterac. Nije bio precizan Miovski u 67. minutu.

Опширније

19:35

Kraj prvog dijela.

Опширније

19:02

Bez golova u prvih 15 minuta. Đirona je bila blizu gola, ali je udarac Tsigankova sjajno odbranio golman Fejnorda.

Опширније

18:48

Počeli mečevi u Đironi i Njemačkoj, gdje je Šahtjor domaćin.

Опширније

18:32

Najprije ćemo pratiti duele Đirona - Fejenord i Šahtjor - Atalanta.

Derbi igraju Aston Vila i Bajern u Birgimenu u reprizi finala elitnog takmičenja iz 1982. godine.

Šampion Evrope Real gostuje Lilu, Juventus će biti na iskušenju u Lajpcigu, dok će Benfika ugostiti Atletiko.