S.V.

15. 09. 2024. 17:14 >> 21:30

ATALANTA U GOLEADI SAVLADALA FIORENTINU

Krstović promašivao u Torinu, Leće osvojio bod

Leće je odolio na gostovanju Torinu 0:0, dok je Atalanta u feneomenalnom meču savladala Fiorentinu 3:2, u mečevima popodnevnog programa Serije A.

Crnogorski reprezentativac Nikola Krstović bio je svih 90 minuta na terenu, a najbolju priliku imao je sredinom drugog dijela.

Šutirao je sa ivice kaznenog prostora u donji lijevi ugao, ali je Milinković Savić sjajno intervenisao. Nedugo zatim, golman domaćih je još jednom zaustavio Krstovića.

Pored toga, naš napadač je u prvom dijelu imao još dva pokušaja, ali lopta je završila tik pored gola.

U Bergamu spektakl, pogotovo u prvih 45 minuta, kada je viđeno svih pet golova.

U 15. minutu je Martinez Kvarta doveo "violu" u vođstvo, da bi šest minuta kasnije Retegi poravnao.

Ken je nakon pola sata igre vratio vođstvo Fiorentini, a onda je domaćin odigrao furiozno u završnici prvog dijela.

Ketelare je u 45. minutu vratio stvari na početak, a Lukman u nadoknadi pogodio za 3:2.

U nastavku, domaćin je uspio da sačuva minimalnu prednost.

Roma je ispustila pobjedu u Đenovi, pošto je golom Dovbika vodila do nadoknade. Bod domaćinu osigurao je De Vinter u 95. minutu.