S.V.

19. 09. 2024. 22:57 >> 23:12

liga šampiona

Kraj: Bez golova u Bergamu, Barsa pala u Monte Karlu, preokret Atletika

Atalanta i Arsenal su igrali bez golova u Bergamu, u derbiju večeri Lige šampiona, a više će za pobjedom žaliti domaćin, pošto Retegi na startu drugog dijela nije iskoristio penal. Barselona je poražena na gostovanju Monaku 2:1, u meču u kojem je od 13. minuta imala igrača manje, dok je Atletiko nakon preokreta savladao Lajpcig u Madridu 2:1.

Ranije danas, Zvezda je poražena od Benfike u Beogradu 2:1, Bajer je bio ubjedljiv u gostima protiv Fejnorda 4:0.

Brest – Šturm 2:1

(Magneti 23, Sima 56 - Magneti 45+1 autogol)

21:48

Završeno je prvo poluvrijeme na sva četiri meča.

Опширније

21:25

GolIstorijski prvi gol u Ligi šampiona za Brest dao je Magneti udarcem sa distance u 23. minutu. Francuzi vode protiv Šturma.

Опширније

21:05

GolLajpcig je poveo u Madridu, pogodio je u 4. minutu sjajni Šeško. Slovenac je jedan odbitak glavom smjetio u mrežu.

Опширније

21:00

Počela su preostala četiri meča.

Опширније

20:55

Jedan od najboljih sportista svih vremena Majkl Džordan gledaće meč između Monaka i Barselone.

20:28

Finiš meča u Beogradu, Zvezda nastavlja sa napadima, ali rezultat se ne mijenja. U Roterdamu, Bajer rutinski meč privodi kraju.

Опширније

20:05

Zvezda na sve načine pokušava da doše do gola, ali gosti izdržavaju. Pola sata do kraja.

Опширније

19:50

Počelo je drugo poluvrijeme na oba meča.

Опширније

19:47

Leverkuzen demonstrirao silu u prvih 45 minuta:

Опширније

19:34

Kraj prvog dijela u Beogradu i Roterdamu.

Опширније

19:10

Zvezda se trgla nakon primljenog gola, stvorila nekoliko opasnih situacija, ali gosti odolijevaju.