S.V.

22. 09. 2024. 18:20 >> 18:22

DRUGA LIGA

Četvrti vezani remi Rudara, pobjede Ibra i Grblja

Rudar je i četvrti put uzastopno remizirao, ovoga puta sa Igalom u gostima 1:1, u okviru sedmog kola Druge lige.

Na "Solilima" Rudar je vodio golom Vučićevića od 36. minuta, bod domaćima donio je Golubović autogolom u 68.

U preostala dva meča popodnevnog programa, Grbalj je minimalnim rezultatom bio bolji od Koma na svom terenu 1:0, dok je Ibar nakon preokreta pobijedio Lovćen u gostima 2:1.

Lovćen je protiv Ibra poveo već u 2. minutu.

Strijelac je bio Stanišić, ali je u nastavku Ibar bio bolji rival. To je i naplatio u dva navrata. Prvo je u 58. minutu Magdelinić poravnao, a potom je isti igrač deset minuta kasnije donio važnu pobjedu Rožajcima.

Grbalj je do tri boda protiv Koma stigao u 26. minutu, kada je pogodio Beskorvajni.