Kraj: Dečiću derbi kola, pobjede Budućnosti, Sutjeske i Bokelja

Završeno je 8. kolo Prve crnogorske fudbalske lige, u live blogu pogledajte najzanimljivije detalje.

1. CFL - 8. KOLO

Arsenal - Otrant-Olympic 0:0

Sutjeska - Jezero 2:1 (Kalezić 20, Vukčević 89 - Raičević 69)

Budućnost - Jedinstvo 4:0 (Pavlović 21, 50. penal, Bošnjak 53. autogol, Bojović 94)

Bokelj - Mornar 2:0 (Čavor 43, Vilotijević 56)

Petrovac - Dečić 0:1 (Kajević 62)

LIVE BLOG

21:51

KrajZavršeno je 8. kolo Prve crnogorske fudbalske lige, Dečić je savladao Petrovac u gostima 1:0 i preuzeo mu 2. mjesto na tabeli. Budućnost je prva sa 20 bodova, Dečić ima 15, Petrovac 14, Sutjeska i Arsenal po 12...

Опширније

21:18

GolPoveo je Dečič u Petrovcu 1:0 - odlično je akciju završio Kajević u 62. minutu.

Опширније

21:04

KrajPočelo je drugo poluvrijeme u Petrovcu.

Опширније

20:46

KrajBez mnogo uzbuđenja i bez prilika u prvom dijelu igre - nema golova u duelu Petrovca i Dečića.

Опширније

20:00

KrajPočeo je posljednji meč ove runde između Petrovca i Dečića.

Опширније

19:55

KrajZavršen je duel u Podgorici - sigurna pobjeda Budućnosti protiv Jedinstva 4:0.

Опширније

19:54

GolIvan Bojović u 94. minutu potvrdio je pobjedu Budućnosti - pogodio je za konačnih 4:0.

Опширније

19:51

KrajKraj u Kotoru, Bokelj je pobijedio Mornar sa 2:0.

Опширније

19:16

AutogolBudućnost od 53. minuta vodi 3:0 protiv Jedinstva, jer je nakon kornera Milana Vukotića autogol dao Armin Bošnjak.

Опширније

19:14

GolBokelj vodi 2:0, opet u centru pažnje tri ista igrača kao kod prvog - Vasilije Čavor je sjajno prebacio loptu Dejanu Pepiću, on je produžio do Žarka Vilotijevića, koji je pogodio za 2:0 u 56. minutu.

Опширније

19:11

GolBudućnost od 50. minuta vodi 2:0 protiv Jezera, strijelac opet Andrija Pavlović, ovog puta iz penala. Ivan Bulatović je pretrčao Ognjena Obradovića, koji mu je čini se čisto sklonio loptu, ali je Nikola Dabanović pokazao na penal.

Опширније

18:57

Vasko Kalezić je dao gol na četvrtoj uzastopnoj utakmici za Sutjesku, ukupno peti, pa je sada prvi na listi strijelaca za Trofej Radija Crne Gore. Po četiri su dali njegov saigrač Nikola Janjić i Ajumu Nišimura iz Otranta, a mogao bi da ga dostigne ili prestigne Kaike Augusto Čagas iz Dečića, koji večeras (20 časova) igra protiv Petrovca.

Опширније

18:53

KrajKraj utakmice u Nikšiću, Sutjeska je upisala i drugu pobjedu od povratka Milije Savovića na klupu, jer je savladala Jezero 2:1.

Опширније

18:48

GolSutjeska ponovo vodi - rezervista Ivan Vukčević je prihvatio loptu u šesnaestercu Jezera i pogodio suprotni ugao za 2:1 u 89. minutu.

Опширније

18:46

GolBokelj vodi protiv Mornara od 43. minutu - Dejan Pepić je izveo korner, lopta pogodila u leđa Žarka Vilotijevića, a sa metar je u mrežu Barana ubacio Vasilije Čavor.

Опширније

18:32

Sumnjiva situacija u Nikšiću u 78. minutu - Mihailo Ilić je probao da skloni loptu, ali je zakačio Vaska Kalezića i oborio ga. Sudija Mladen Knežević je pokazao da se igra nastavi, a čini se da je bio čisti penal i crveni karton za štopera Jezera, jer je ofanzivac Sutjeske mogao da doživi tešku povredu.

Опширније

18:28

GolJezero je izjednačilo u Nikšiću! Milivoje Raičević je u primanju izbacio Nemanju Đurovića, prebacio loptu na lijevu nogu i jakim udarcem rutinski savladao golmana Sutjeske Vladana Giljena u 69. minutu. Nije htio da slavi gol, jer je sa Nikšićanima osvojio titulu.

Опширније

18:26

GolVodi i Budućnost nakon odlične akcije u 21. minutu - Milan Vukotić je prebacio loptu na desnu stranu, Dragan Grivić mogao da šutira, ali je nesebično asistirao Andriji Pavloviću, kojem je bilo lako da postigne prvi gol u dresu "plavih".

Опширније

18:16

Utakmicu u Nikšiću je nakratko prekinuo pas, a u Podgorici navijač - jedan od gledalaca je utrčao na teren stadiona pod Goricom, zbog čega je lopta stala minut na meču Budućnosti i Jedinstva. Sa terena su ga ispratili policija i sekjuriti.

Опширније

18:11

Zanimljiva scena u Nikšiću - na teren je utrčao pas i ostao u šesnaestercu Jezera. Kada su mu prišli igrači htio je da se igra, ali ga je Alija Krnić iz plavskog tima podigao i predao članu obezbjeđenja.

Опширније

17:21

GolPoslije velike gužve u šesnaestercu Jezera, Sutjeska je povela golom Vaska Kalezića u 21. minutu.

Опширније

17:20

KrajZavršen je meč u Tivtu, Arsenal i Otrant su igrali bez golova.

Опширније

17:08

ŠansaDobra šansa za Otrant u 80. minutu. Nišimura je, međutim, izblokiran u posljednjem trenutku

Опширније

17:00

Počeo je meč u Nikšiću između Sutjeske i Jezera.

Опширније

16:34

Počelo je drugo poluvrijeme na meču Arsenala i Otranta.

Опширније

16:17

Završeno je prvo poluvrijeme u Tivtu, mreže se nisu tresle.

Опширније

16:02

Pola sata igre je prošlo u Tivtu, bez nekih velikih uzbuđenja, tako da se početni rezultat ne mijenja.

Опширније

15:31

Počeo je meč u Tivtu.

Опширније

15:14

Arsenal će protiv Ulcinjanja pokušati da potvrdi veliku pobjedu protiv Dečića, dok će tim Dejana Vukićevića nastojati da popravi utisak nakon poraza od Sutjeske minulog vikenda.